Niemowlaczek
Twój mały skarb
Forum     Chat
 
Poznaj rodzaje amortyzacji w wózkach dziecięcych

       To właśnie od rodzaju amortyzacji użytego w wózki Warszawa często zależy to, czy Twoje dziecko obudzi się podczas pokonywania większych nierówności na spacerze. Jeżeli zależy Ci na jego komforcie odpoczynku, a także na swojej wygodzie . postaw na modele dostępne w sklep z wózkami wozki-foteliki.pl. To właśnie w tym miejscu znajdziesz ciekawe propozycje w atrakcyjnej cenie. A tymczasem poznaj szczegóły dotyczące amortyzacji w wózkach dziecięcych.

      


      

Jakie są rodzaje amortyzacji w wózkach dziecięcych?

Wózki dziecięce mogą być wyposażone, na przykład w amortyzację paskową. Ten sposób umożliwia łatwe bujanie wózka na boki i sprawdza się w przypadku nieco cięższych modeli. Minus? Zdecydowanie to, że z upływem czasu paski mogą się nadmiernie rozciągać, a sama rama powoli opada. Warto jednak pamiętać o tym, że ta amortyzacja rewelacyjnie poradzi sobie praktycznie z każdym typem nawierzchni, więc świetnie sprawdzi się na wiosce! Amortyzacja wahaczowa również jest dość popularna i znajduje się tuż przy kołach. To właśnie ona w odpowiedni sposób amortyzuje wszelkiego typu drgania oraz wstrząsy. Warto pamiętać o tym, że to rozwiązanie nie pozwala na bujanie wózkiem na boki. Ta propozycja sprawdzi się raczej na równych nawierzchniach, ponieważ sprawia, że cały wózek jest dość sztywny. Ostatni rodzaj amortyzacji to sprężynowa. Jak sama nazwa wskazuje opiera się na sprężynach, które są wmontowane w ramę wózka i to właśnie ona amortyzują wstrząsy podczas spaceru. Modele wyposażone w ten rodzaj amortyzacji umożliwiają kołysanie dziecka wprzód i w tył. Ten rodzaj amortyzacji jest również polecany raczej w przypadku równych nawierzchni.

Wybierz model dobrany do swoich potrzeb

Podczas zakupów zwróć przede wszystkim uwagę na swoje indywidualne potrzeby. Dostosuj konkretny model do warunków, a przede wszystkim samego miejsca, w którym będą się odbywały Wasze codzienne spacery. Tylko w ten sposób wybierzesz właściwie i będziesz zadowolona z zakupionego wózka dziecięcego. Każdy doradca podpowie Ci, który model najlepiej sprawdzi się w mieście, a który na wsi!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: wozki-foteliki.pl
Prześlij znajomym:        


 
 
Loading

Serwis poleca