Niemowlaczek
Twój mały skarb
Forum     Chat
 
Metoda in vitro pomaga parom z Warszawy

       Z problemami z płodnością zmaga się dzisiaj coraz więcej par. Według WHO . Światowej Organizacji Zdrowia jest to poważna choroba, z którą jednak można skutecznie walczyć. Wystarczy odpowiednia diagnoza i dopasowany indywidualnie sposób leczenia, a w najtrudniejszych przypadkach zapłodnienie in vitro wykonywane w profesjonalnej klinice w Warszawie. Ten sposób pomaga parom spełnić ich największe marzenie, jakim jest posiadanie potomstwa, mimo wielu napotykanych przeszkód.

      


Zapłodnienie in vitro w warszawskiej klinice

Jeszcze kilkanaście lat temu niepłodność była niemal tematem tabu. Wiele par też długo ignorowało problemy z zajściem w ciąże do czasu, aż było już za późno. Dziś podejście do tych kwestii się zmieniło i in vitro w Warszawie nie budzi już tak negatywnych emocji. Do poradni zgłasza się także coraz więcej par chcących spełnić się w roli rodzica. Zapłodnienie in vitro to nowoczesna metoda przeciwdziałania niepłodności, bez względu na jej przyczynę. Zaleca się ją w takich przypadkach, jak:

  • niedrożność jajników,

  • endometrioza, zaburzenia w cyklu miesiączkowym,

  • operacja ginekologiczna,

  • obniżona jakość nasienia,

  • nieskuteczność innych metod i sposobów leczenia.

Zapłodnienie in vitro zostało opracowane już ponad 40 lat temu i od tego czasu jest uznawane za skuteczną metodę rozrodu wspomaganego medycznie.


Skuteczność zabiegu in vitro w Warszawie

Efektywność zabiegu in vitro ocenia się na podstawie odsetka udanych procedur, zakończonych urodzeniem zdrowego dziecka. Szacuje się, że obecnie skuteczność tej metody wynosi średnio ok. 20 . 40%. Nie jest natomiast prowadzona ogólna statystyka, a są to jedynie dane otrzymywane z niektórych polskich klinik.

Gdy sytuacja jest na tyle trudna, że zawiodą inne metody, jak leczenie farmakologiczne czy zabieg inseminacji, niezbędne jest in vitro w warszawskiej klinice - https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro. Wtedy warto jak najszybciej skorzystać z pomocy doświadczonych lekarzy. Pomogą oni określić stan zdrowia obojga partnerów, zalecą ewentualne badania, które przyspieszą rozpoznanie i dobór dalszych sposobów działania. Wszystko to ma na celu świadome i wyczekane rodzicielstwo. Niestety czas w tym przypadku nie działa na korzyść par, dlatego im szybciej uda się określić źródło problemów i poczynić kolejne kroki, tym większa szansa na spełnienie marzeń o maleństwie i najważniejszej życiowej roli, jaką jest bycie rodzicem.
Prześlij znajomym:        


 
 
Loading

Serwis poleca